روی خط خبر

آخرین اخبار

کره‌شمالی برای گسترش گردشگری خط پروازی جدید به چین ایجاد می‌کند

پیونگ یانگ قصد دارد با هدف توسعه گردشگری پنجمین خط پروازی خود به چین را برقرار کند. نوشته کره شمالی برای گسترش گردشگری خط پروازی جدید به چین ایجاد می کند اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

اگر راست است که مدیر ثامن الحجج 12000 میلیارد پول را غارت کرده و آزادانه می چرخد،وای به حال مملکت

اين نامه از يك ارگان رسمي كشور است، اگر حقیقت داشته باشد! وای بر اداره کشور! از آن طرف با ایجاد راهپیمايی و فضاسازی، بانک مرکزی بیش از 15 هزار ميليارد تومان از منابع عمومی را به سپرده گذاران اين مؤسسه مالی می پردازد. وقتي ابعاد اين پول ها در اقتصاد محدودي مثل اقتصاد کشور مطرح مي شود، مي فهميم اين منابع چطور مي توانند روي تصميم اركان حاكميت و قواي مقننه و مجريه تأثيرگذار باشند.

مطلب مجری تلویزیون علیه منافقین در اینستاگرام حذف شد!

ساعت24 - وحید یامین پور، مجری برنامه «جهان آرا» شبکه افق سیما یک فیلم کوتاه و نوشته درباره جنایات سازمان منافقین را در صفحه شخصی خودش در اینستاگرام منتشر کرد. اما این پست که با استقبال بالای کاربران فضای مجازی نیز مواجه شده بود، توسط اینستاگرام حذف شد!

خط مقدم فروش در بازار مسکن

ساعت24 - جنس خرید دو دسته تقاضای مسکن در تهران، از روی آخرین وضعیت فروش آپارتمان ها با سن بنای مختلف، ردیابی شد. طبقه بندی املاک فروش رفته براساس ۵ گروه سنی نشان می دهد سریال سقوط سهم «نوساز»ها از معاملات، با افت ۱۰ درصدی حجم فروش در خرداد، ادامه پیدا کرد؛ اما خانه های «قدیمی» و «کلنگی»، در خط مقدم بازار قرار دارند؛ به طوری که سهم آنها در کل معاملات، تقویت شده است. تورم مسکن، تقاضای مصرفی را متوجه واحدهای بالای ۱۵ سال ساخت، کرده و تقاضای سرمایه ای - متقاضیان زمین- نیز در خرید کلنگی، متمرکز اس...

رسانه‌های عبری‌زبان: ترامپ در دیدار با پوتین از مبادله جامع برای ماندن اسد صحبت می‌کند - اخبار تسنیم

یک رسانه عبری زبان مدعی شد که رئیس جمهوری آمریکا در دیدار با همتای روسی خود در هلسینکی، از مبادله ای جامع سخن خواهد گفت که بر اساس ماندن اسد در قدرت، در گرو خارج شدن ایرانی ها از سوریه ممکن است.

آزمایش دی.ان .ای روی نوزاد، از تجاوز مردمسافرکش به زن جوان پرده برداشت

با شروع تحقیقات خیلی زود راننده بازداشت شد اما او منکر تعرض به این زن جوان شد وگفت اصلاً این زن را تاکنون ندیده است. از آنجا که مدرکی برای اثبات این ادعا وجود نداشت قضات متهم را با قرار وثیقه آزاد کردند.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون