روی خط خبر

آخرین اخبار

سناتور آمریکایی: اعتبار حقوق بشری ما در خطر است! - تابناک

یک سناتور جمهوری خواه آمریکایی گفت، در صورتی که اتهامات درخصوص دست داشتن ریاض در کشته شدن خبرنگار سعودی صحت داشته باشد، آمریکا باید با عربستان مقابله کند و در غیر این صورت، با خطر از دست رفتن اعتبار خود در عرصه حقوق بشر مواجه خواهد بود.

برخورد یک هواپیما با مردم هنگام فرود در آلمان ۳ کشته برجای گذاشت - تابناک

منابع محلی از کشته و زخمی شدن ۱۱ نفر به دلیل فرود ناموفق یک هواپیمای موتور سبک خبر دادند.به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اسپوتنیک، در اثر برخورد یک هواپیمای موتور سبک با مردم در هنگام فرود سه نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند.در میان کشته شدگان یک کودک وجود دارد.این حادثه در شهر فولدا در آلمان اتفاق افتاده است.دلیل این حادثه فرود ناموفق و برخورد با موانع بوده است.

استفاده ائتلاف بین المللی از سلاح ممنوعه ضد ملت سوریه عامدانه است - تابناک

وزارت خارجه سوریه با ارسال نامه های جداگانه به دبیر کل سازمان ملل و رئیس شورای امنیت به جنایت اخیر ائتلاف آمریکایی ضد شهرک هجین در دیرالزور واکنش نشان داد.

خاشقجی ناپدید شد؛ خبری از عادل الجبیر هم نیست!

سئوالی که ذهن بسیاری از فعالان سیاسی و کاربران شبکه های اجتماعی را مشغول کرده و آنها از اینکه عادل الجبیر از زمان ناپدید شدن جمال خاشقجی موضع گیری نداشته و رسانه ای نشده است، متعجب هستند.

انتقاد آیت‌الله سبحانی از ‌تصادفات‌ زیاد جاده‌ای در ایران؛ مسئولان‌ کاری کنند

مرجع تقلید شیعیان با بیان اینکه هر روز ۴۵ نفر در جاده های کشور کشته می شوند، گفت: علت تصادف های بالا باید مورد بررسی قرار بگیرد و مسئولین باید اقدامات اساسی انجام دهند که تعداد تصادف های کشور کاهش پیدا کرده و جان انسان ها محفوظ بماند.

چگونه این 6 کارآفرین مشکلات بغرنج مربوط به کارکنان را حل کردند

چگونه این 6 کارآفرین مشکلات بغرنج مربوط به کارکنان را حل کردند این کارآفرینان موفق راهکارهای خود را برای تصمیم گیری درباره موضوعات دشوار کارکنان، از اخراج گرفته تا پاداش دادن به کارکنان برتر، با ما در میان گذاشته اند. کسب و کار برای کارآفرینان همواره موضوعی شخصی است، این شخصی بودن پیاده کردن تغییرات مربوط به کارکنان را بسیار دشوار می سازد. ما از شش کارآفرین پرسیده ایم که: «سخت ترین تصمیمی که تا به حال درباره کارکنان تان گرفته اید، چه بوده است؟» 1ـ اخراج اولین نیرو دنیس لی، موسس و مدیرعامل Alala...

5 اقدام به جای اتلاف وقت بر روی نوشتن طرح تجاری

5 اقدام به جای اتلاف وقت بر روی نوشتن طرح تجاری از قدیم استارتاپ ها به سه دلیل طرح تجاری می نوشتند: چشم انداز خود را برای کسب وکار نشان دهند، کسب وکارشان را به سرمایه گذاران معرفی کنند و نشان دهند چگونه سؤالات کلیدی شان را حل می کنند. اما من به شما می گویم که نوشتن طرح تجاری ارزش تلاش ندارد. تجربه طی سال ها کار با استارتاپ ها، کارآفرینان و سرمایه گذارهای خطرپذیر باعث شده نتیجه بگیرم که نوشتن طرح تجاری به دلایل زیر نوعی اتلاف وقت است: . زمانبر است- آماده سازی طرح کسب وکار حتی با استفاده از برنام...

حفظ اختیار عمل در استفاده از ابزار

حفظ اختیار عمل در استفاده از ابزار رابرت مپل تورپ(Robert Mapplethorpe) یکی از مشهورترین عکاسان قرن بیستم بود که رفتار او در قبال ابزارهایش درس هایی برای کارآفرینان امروز به همراه دارد. در سال 1970 مپل تورپ از دوستی یک دوربین 360 Land اجاره کرد. این دوربین دستگاهی سیاه و سفید و زمخت، اما از نظر فنی ساده بود. وی این دوربین را چون «صداقت بیشتری در خود داشت» به عنوان ابزاری خلاقانه جهت ابراز احساسات خود انتخاب کرد. مپل تورپ در ادامه حرفه خود توان خرید ابزارهای بهتری را به دست آورد، اما همچنان از دو...

اخبار گوناگون