روی خط خبر

لیست خبرهای پارسینه parsine

تعداد کل خبرها از سایت پارسینه parsine 10588 می باشد.

رأی عدم کفایت در انتظار نخست وزیر بریتانیا

انتقاد ها به نحوه پیشبرد روند برگزیت از سوی نخست وزیر بریتانیا، ترزا می، در حزب خود او به حدی شدت گرفته که این حزب قرار است روز چهارشنبه، ۲۱ آذر، در مورد اعتماد یا عدم اعتماد به خانم می رأی گیری برگزار کند.

بسیاری از سوءتفاهم‌ها در حوزه تئاتر با گفتگو کمتر می‌شود

وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی با بیان اینکه بولتن سازی ها همیشه ادامه خواهد داشت، گفت: بسیاری از سوءتفاهم ها در حوزه تئاتر با گفتگو کمتر خواهد شد چرا که برای جامعه تئاتری اخلاق، عرف و قانون اهمیت دارد.

«CFT» یک برنامه غربی، عربی و عبری است

یک مرجع تقلید با تأکید بر اینکه حوزه علمیه در برابر طرح های نفوذی «FATF» و «CFT» سکوت نخواهد کرد، گفت: بعضی از مسئولان گفتند بعد برجام ارزانی شد. در حالی که چنین نیست با مردم صادق باشید. اگر خدمت نمی کنید نمک به زخم مردم نپاشید.

برترین شهرهای توریستی نزدیک به ایران

کشورها و شهرهای توریستی بسیاری در سرتاسر کره خاکی وجود دارند. اخیراً شهرها و کشورهای توریستی اطراف ایران خود را به لیست بهترین مقاصد گردشگری دنیا رسانده و به خوبی جایگاه خود را در لیست حفظ کرده اند و سعی دارند تا در رقابتی تنگاتنگ خود را به صدر جدول برسانند.

فرانسه در وضعیت هشدار حوادث تروریستی قرار گرفت

در پی حادثه تیراندازی در شهر استراسبورگ فرانسه در نزدیکی بازار کریسمس، که چهار کشته و ۱۲ زخمی برجای گذاشت، بالاترین درجه هشدار خطر تروریستی در فرانسه اعلام شد. عامل این سوءقصد که پلیس از هویت او آگاه است، همچنان متواری است، اما گفته می شود که در نتیجه رویارویی با نیرو های امنیتی زخمی شده است. دادستانی فرانسه حادثه را تروریستی اعلام کرد.

زندگی نامه احمد شاملو؛ بامداد بی غروب شعر فارسی

احمد شاملو یکی از چهره های ممتاز و تاثیرگذار در عرصه ادبیات و فرهنگ ایران محسوب می شود. شاعری که افق های روشن را می دید و می سرود حتی برای آن روز هایی که خود نباشد. از این رو او را باید بامداد بی غروب شعر فارسی نامید.

آلودگی هوای سه شنبه تهران از ارتفاعات البرز

آلودگی این روزهای هوای تهران همچون سایر شهرهای صنعتی در حدی است که با چشم غیر مسلح هم به راحتی قابل تشخیص است. شاید کسانی که به ارتفاعات البرز سفر کوتاهی دارند، بهتر از هر کس دیگری بتواند میزان آلودگی و سموم منتشر شده در هوای این کلان شهر را بخوبی حس کند.

منبع خبرها سایت پارسینه parsine می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت پارسینه 10588 می باشد.

اخبار گوناگون