روی خط خبر

لیست خبرهای ساعت 24 saat24

تعداد کل خبرها از سایت ساعت 24 saat24 14969 می باشد.

عباس آخوندی کیست، چه کرد، چه گفت و چه شد؟

ساعت24-عباس آخوندی که از دست کم از بیست وپنج سالگی در عرصه ی سیاست و امور اجرایی کشور حضور داشته، به صراحت کلام، موضع گیری چالشی و اتهاماتی که رقبای سیاسی اش به او نسبت می دهند، شهرت دارد. البته سه بار استیضاح و دریافت مجدد رای اعتماد و همچنین چهار بار استعفا، دو نکته را به ذهن می رساند: اول اینکه مخالفان معمولا سندی برای اقناع دیگران نداشته اند که بتوانند آخوندی را از روی صندلی اش بردارند و دیگر آنکه آخوندی هم خودش همیشه برای بلند شدن از روی صندلی، نیم خیز بوده است.

نعمتی: اروپا وعده داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند/ ظریف معتقد است نباید با خودتحریمی تفاهم‌های دوجانبه را خدشه‌دار کرد

ساعت24-یک عضو هیات رئیسه مجلس بیان کرد: اروپا قول داده از ۱۳ آبان موضوع سازوکارهای مالی را حل کند و کشورهای چین و روسیه هم قول همکاری دادند.

شناسایی و انهدام ۳ تیم تروریستی درخوزستان/علوی:در ایران از هر ۱۰۰ اقدام تروریستی ۹۹ تای آن‌ها کشف شد

ساعت24-وزیر اطلاعات دربازدید ازگذرگاه های مرزی شلمچه و چذابه، گفت: سه تیم تروریستی که قصد داشتند زائرین اربعین راهدف قرار دهند، دستگیر شدند.

مصباحی‌مقدم:هیأت عالی نظارت درباره CFT گزارشی به مجلس نداده است/هنوز مسیر بررسی CFT در هیأت عالی نظارت تکمیل نشده‌است/ جمع‌بندی مباحث به جلسات بعدی موکول شد

ساعت24- عضو هیأت عالی نظارت مجمع تشخیص مصلحت نظام ادعای کریمی قدوسی درباره ایران این هیأت به CFT و ارسال نامه به مجلس را رد کرد و گفت: درباره CFT گزارشی به مجلس داده نشده است چون هنوز بررسی این مصوبه در هیأت عالی نظارت کامل نشده است.

کمالی: فردی در انتخابات ۱۴۰۰ رییس‌جمهور می‌شود که امروز نامش مطرح نیست/ بود و نبود برخی در عدم وحدت است/ شورای نگهبان به نقش پدری چرخش پیدا کند

ساعت24-یک فعال سیاسی اصلاح طلب گفت: برداشت کلی من از انتخابات سال ۱۴۰۰ این است که کسی رییس جمهور خواهد شد که امروز نامش مطرح نمی شود و هیچ یک از گزینه های امروز رییس جمهور آینده نخواهد بود.

مجلس سکه وزرای اقتصادی را ضرب می کند؟

ساعت24- فضای اقتصادی متأثر از تحولات حوزه سیاست خارجی ترمیم کابینه را اقتضا می کرد و رئیس جمهور متناسب با اوضاع کشور برای پاسخگویی به این مطالبه عمومی تصمیم به پذیرش استعفای دو وزیر خود گرفت. حال باید دید مجلس در روز جلسه رأی اعتماد چقدر با دولت همراهی نشان خواهد داد.

روایت هاشمی از رکود در جبهه‌ها و توافق بر سر نخست وزیری غرضی

ساعت24-مرحوم آیت الله هاشمی رفسنجانی در خاطرات مورخ روز یکم آبان سال ۱۳۶۰ نوشت:در جلسه شورای حزب، در دفتر آقای خامنه ‏ای، شرکت کردم. برای انتخاب نخست وزیر بحث شد. قرار شد آقای [محمد]غرضی وزیر نفت، معرفی شود. چون امام گفته ‏اند مصلحت‏ حزب نیست که نخست وزیر حزبی باشد، از معرفی‏ آقایان [اکبر]پرورش و [میرحسین]موسوی‏ خودداری شد.

منبع خبرها سایت ساعت 24 saat24 می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت ساعت 24 14969 می باشد.

اخبار گوناگون