روی خط خبر

لیست خبرهای شعار سال shoaresal

تعداد کل خبرها از سایت شعار سال shoaresal 11223 می باشد.

پیام لغو سخنرانی لاریجانی در 22 بهمن چه بود؟

عضو شورای مرکزی حزب اعتدال و توسعه و سخنگوی این حزب درواکنش به لغو سخنرانی لاریجانی گفت: اینکه با یک رئیس قوه این چنین رفتار می شود قابل قبول نیست ضمن آنکه چنین رفتارهایی نشان می دهد ما روسای قوا را قبول نداریم و این موضوع وقتی به مقامات انتخابی می رسد یعنی ما مردم را هم قبول نداریم.

محمود صادقی از لغو سخنرانی لاریجانی در کرج میگوید

محمود صادقی، عضو شاخص فراکسیون امید مجلس درباره لغو سخنرانی لاریجانی در کرج می گوید:‏ برخی از دوستان چارچوب تنگی دارند که این چارچوب روزبه روز بسته تر ‏می شود و به همین دلیل به خودشان اجازه می دهند تا وجهه و سابقه ‏افراد را به راحتی نادیده گرفته و در نتیجه، هر رفتاری که دل شان بخواهد ‏را انجام بدهند. کارنامه آقای لاریجانی برای همه مشخص است و معلوم ‏است که بر اساس چه نوع نگاهی فعالیت می کند. ‏

ترامپ جنگ جهانی سوم راه می‌اندازد!

خورخه والرو ضمن انتقاد از اظهارات جنگ طلبانه رئیس جمهور آمریکا گفت او قصد راه اندازی جنگ جهانی سوم را دارد.شعارسال: خورخه والرو، نماینده دائم ونزوئلا در سازمان ملل متحد ضمن انتقاد از اظهارات جنگ طلبانه دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا گفت مردم کشورش برای مقابله با هرگونه دخالت نظامی احتمالی آمریکا آماده هستند.والرو افزود: دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قصد راه اندازی جنگ جهانی سوم را دارد.او با تاکید بر اینکه آمریکا می خواهد در ونزوئلا نیز وضعیتی شبیه به ویتنام ایجاد کند، گفت: مطمئنم که ونزوئلای...

خواهان زیرنظر گرفتن ایران از طریق حضور نظامی در عراق هستیم

شعار سال: رئیس جمهور آمریکا مدعی است که این کشور خواهان زیر نظر گرفتن ایران از طریق حضور نظامی در عراق است.دونالد ترامپ می‎گوید که خواهان حضور نظامی آمریکا در عراق به دلیل آنچه زیر نظر داشتن ایران خوانده، است.وی که با شبکه سی.بی.اس مصاحبه کرده، اظهار داشت: ما می‎خواهیم که حضور نظامی آمریکا در عراق باقی بماند چرا که ما خواهان زیر نظر گرفتن ایران هستیم.ترامپ در بخش دیگری از اظهارات گستاخانه خود، ایران را ملت تروریست و شرور خواند و مدعی شد که ایران یک مشکل واقعی است.رئیس جمهور آمریکا همچنین می‎گوید...

خاتمی قبل از ۸۸ مرتب با رهبری جلسه داشت/ از اعتراض روشنفکران نگران نباشیم

یک عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: بنده معتقدم نه حمله نظامی این حکومت را ساقط می کند نه کودتا و نه انقلاب مخملی؛ اما وقتی فساد سیستماتیک و و شبکه ای وجود دارد که همچون موریانه دارد پایه های نظام را می خورد چه حاجت به توطئه خارجی است؟

در قطار امام خمینی، نظام هیچکس را از قطار پیاده نکرد/ نظام در کمال عزت به ۴۰ سالگی رسیده است

محسن رفیق دوست معتقد است که نظام جمهوری اسلامی ایران در کمال عزت و پیشرفت به ۴۰ سالگی رسیده است و «آزادی در انتخابات ها» یکی از ارمغان های این نظام است و می گوید: در قطار امام خمینی (ره)، نظام هیچکس را از قطار پیاده نکرد، بلکه خود افراد متوجه شدند که نمی توانند در این قطار حضور داشته باشند.

مادورو در نقش اسد ، روسیه بدش نمی آید

حالا و چند روز پس از آنکه یک مخالف سرسخت مادورو رییس جمهور نامحبوب ونزوئلا خود را رییس جمهور موقت خواند و کشورهای مهم منطقه از او حمایت کردند به نظر می رسد ترامپ راه را برای اینکه مادورو بیش از پیش در نقش بشار اسد سوری فرو رود آماده می کند.

ایران به هیچ وجه شروط اروپا برای «اینستکس» نمی‌پذیرد

عضو کمیسیون امنیت و سیاست خارجی مجلس گفت:منوط کردن اجرای این کانال به موضوعاتی که در برجام نیامده است، خلاف قواعد بین المللی است و جمهوری اسلامی ایران به هیچ وجه شروط را نمی پذیرد.

منبع خبرها سایت شعار سال shoaresal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت شعار سال 11223 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون