روی خط خبر

لیست خبرهای شعار سال shoaresal

تعداد کل خبرها از سایت شعار سال shoaresal 11468 می باشد.

دولت در مسیر حل مشکلات و بهبود زندگی مردم تلاش می‌کند

رئیس جمهور دعای والدین شهدا را در پیشبرد بهتر برنامه ها مؤثر دانست و گفت: دولت و مسئولان نیز با جدیت در مسیر حل مشکلات کشور و بهبود زندگی مردم تلاش می کند.حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی شامگاه چهارشنبه در دیدار مادر و خانواده معظم شهیدان رسول و منصور ملاعباسی، دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان و ایثارگران را افتخاری برای مسئولان دانست و گفت: خانواده معظم شهدا مایه فخر ملت و عزت کشور هستند و ایثار و فداکاری آنان در راه دفاع از کشور و ملت ایران ماندگار خواهد بود.

باید عربستان سعودی را پاسخگو کنیم

در دهه ۱۹۸۰ ۹۰ میلادی، معمر قذافی عادت داشت تا منتقدانش را در خارج از کشور پیدا و آنها را ترور کند. این کار باعث می شد که او کشور را از منتقدان پاک کند. حالا این اتفاق دوباره در حال تکرار شدن است، اما این بار از سوی عربستان سعودی؛ یکی از متحدان قدیمی آمریکا و دولت ترامپ در خاورمیانه. قتل احتمالی روزنامه نگار سعودی، جمال خاشقجی، باید باعث تجدیدنظری بنیادی در ماهیت روابط آمریکا و عربستان شود.

احمد حکیمی‌پور، از امید زنجان تا ترور حجاریان!

احمد حکیمی پور پنجاه و پنج ساله، بیشتر از همیشه انگیزه دارد تا این حزب را در سپهر سیاست ایران، موثر و کارآمد کند. شاید نزدیک ترین زمان احتمالی برای این تاثیرگذاری انتخابات مجلس یازدهم باشد.حکیمی پور در مجلس پنجم رد صلاحیت شد اما آنقدر اعتبار داشت که با همفکران خود «رزمندگان مسجد آیت الله دستغیب» نامزدی دیگر معرفی کنند. مجید تقی لو، بیوک ملایی، مسعود نجفیان و بهرام ملکی از رهبران این گروه بودند. نجفیان نامزد این جریان برای انتخابات مجلس شد و از قضا آرایی نجومی در انتخابات مجلس به دست آورد. آرایی ...

اعلام برائت بزرگترین ستایشگر محمد بن سلمان از اصلاحات او

وضعیتی که در آن حتی ستایشگرترین طرفداران بن سلمان در غرب و آمریکا نیز در حال اعلام برائت از وی هستند. یکی از این ستایشگران، توماس فریدمن، خبرنگار و ستون نویس نام آشنای آمریکایی است؛ کسی که محمد بن سلمان را مصلح اجتماعی بزرگ و منادی «بهار عربی» در عربستان می دانست، اکنون بن سلمان را یک انسان احمق خطاب کرده است!

قیمت وام مسکن + محاسبات

قیمت اوراق تسهیلات مسکن در هفته های اخیر چندان تغییری نداشته است که شاید بتوان یکی از عوامل این موضوع را رشد قیمت مسکن دانست، چراکه با افزایش قیمت مسکن، وام مسکن تغییری نداشته و با توجه به قیمت های بالا از وام مسکن به راحتی نمی توان به عنوان کمک هزینه خرید استفاده کرد.

فقر با ارائه بسته حمایتی به نیازمندان ریشه‌کن نمی‌شود

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس ارائه بسته حمایتی به فقرا و نیازمندان را راهکار کوتاه مدتی برای حل بحران فقر اقتصادی مردم کشور اعلام کرد.در ایامی که به واسطه بدعهدی و اعمال فشار از سوی قدرت های جهانی، مردم کشورمان با گرانی و تورم دست و پنجه نرم می کنند و فشار اقتصادی بر آنها به حدی رسیده که برخی در تأمین نیازهای اولیه خود ناتوان هستند باید مسئولان کشور تدابیری در نظر بگیرند و برای پیشگیری از افزایش فقر اقتصادی در جامعه راهکاری ارائه دهند.

مسلخ بخش خصوصی در سینمای ایران

به عنوان تهیه کننده بخش خصوصی، دیگر باید چه می کردیم که نکردیم؟ شما به عنوان رییس سازمان سینمایی، چرا نباید حامی فیلم هایی باشید که با سرمایه شخصی، سینمای اجتماعی را دنبال می کنند؟بعد از جشنواره فجر سال گذشته و اکران فیلم "بدون تاریخ، بدون امضا" علی جلیلوند در اعتراض به شرایط اکران خطاب به رئیس سازمان سینمایی (محمد مهدی حیدریان) اظهار کرد: «جناب حیدریان سوال اساسیِ من اینجاست که به عنوان تهیه کننده بخش خصوصی، دیگر باید چه می کردیم که نکردیم؟ [...] شما به عنوان رییس سازمان سینمایی، چرا نباید حامی...

دخیل بر آستان «سلبریتی»ها!

باران کوثری، حمید فرخ نژاد، علی کریمی، تتلو و... حق دارند مثل همه مردم نظر بدهند و حرف بزنند، اما نه از موضع یک تحلیل گر و کارشناس، چرا که ملزومات چنین جایگاهی را ندارند. اشکال کار همین جا است که خود ما اهالی رسانه جایگاه و شان نظرات ایشان را درست متوجه نمی شویم و خواسته یا ناخواسته اذهان جامعه را به سمت سطحی نگری و ساده انگاری پیش می بریم

درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورت گردشگران اروپایی

رئیس انجمن دفاتر مسافرتی کشور گفت: باتوجه به اینکه برخی از کشورهای اروپایی دغدغه درج نشدن مهر ویزای ایران در پاسپورتشان داشتند، در حال حاضر این موضوع برای آنها عملیاتی شد.وی افزود: البته باید بگویم که این موضوع هنوز تاثیری در کار ما ایجاد نکرده و سبب افزایش ورود گردشگران خارجی به ایران نشده است چراکه هیچ وقت این موضوعات تاثیری آنی نمی گذارد و با گذر زمان خود را نشان می دهد. دلیل این موضوع هم این است که گردشگران همیشه برای سفر به ایران از مدت ها قبل برنامه ریزی خود را انجام می دهند. در نتیجه باید...

تنبیه مجرمان کوچک، آزادی مجرمان بزرگ

مدیرعامل شرکت شهربان می گوید: ۶۰ درصد از دستفروشان شبکه ای فعالیت می کنند، زیر بار ساماندهی نمی روند و درآمدهای شش و هفت میلیونی دارند در مقابل دبیر کانون هماهنگی شوراهای کار استان تهران تاکید دارد که ۹۵ درصد از این افراد واقعا نیازمند هستند.سیدامیر فتاحیان حتی رقم را بالاتر از اینها عنوان کرده و می گوید: گاهی درآمد دستفروشان به ده تا ۱۵ میلیون تومان هم می رسد. این افراد هرگز زیر بار ساماندهی نمی روند و دایم جنجال سازی می کنند.

منبع خبرها سایت شعار سال shoaresal می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت شعار سال 11468 می باشد.

پربازدیدترین برچسب ها
اخبار گوناگون