روی خط خبر

لیست خبرهای تابناک tabnak

تعداد کل خبرها از سایت تابناک tabnak 28997 می باشد.

Israel continues attacking Syria, raising the risks of an escalation with Iran - تابناک

Since the time US President Donald Trump announced its decision to withdraw American forces from Syria, the Israeli regime has intensified its attacks against the alleged “Iranian targets” in the Arab country. In a latest wave of Israeli airstrikes, more than 30 missiles were fired toward Syria, most of which has reportedly been intercepted by the Syrian air defense.

اظهار بی‌اطلاعی آنروا از طرح تعطیلی مدارس این آژانس در قدس شرقی - تابناک

آژانس امداد و کار آوارگان فلسطینی در سازمان ملل"آنروا" اعلام کرد از گزارش ها پیرامون برنامه رژیم صهیونیستی برای تعطیلی مدارس این آژانس در "قدس شرقی" بی اطلاع است.

حضور مسلمانان فیلیپین در رفراندوم ایجاد منطقه خودمختار جدید - تابناک

مسلمانان فیلیپینی در جنوب این کشور امروز (دوشنبه) در رفراندومی برای ایجاد یک منطقه خودمختار جدید شرکت کردند.به گزارش ایسنا، به نقل از خبرگزاری آسوشیتدپرس، مسلمانان در جنوب فیلیپین به دنبال پایان دادن به نیم قرن ناآرامی هستند.نتایج این رفراندوم احتمالا تا ۲۶ ژانویه سال جاری میلادی اعلام نمی شود. اگر این رفراندوم موفقیت آمیز باشد، دومین همه پرسی ششم فوریه سال جاری میلادی برگزار می شود و از ساکنان استان "لانائو دل نورته" و هفت شهر در استان "نورث کوتاباتو" که جمعیت قابل ملاحظه آن مسلمانان هستند، پرس...

سناتور گراهام: ترامپ با رهبران افغانستان و پاکستان دیدار کند - تابناک

یکی از سناتورهای بانفوذ آمریکایی تاکید کرد، از دونالد ترامپ می خواهد تا با رهبران پاکستان و افغانستان دیدار کرده و با همراهی آنها طرحی برای خاتمه جنگ ۱۷ ساله افغانستان بیابد.

فرستاده سازمان ملل به یمن امروز به صنعا می‌رود - تابناک

یک منبع اعلام کرد که فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن امروز (دوشنبه) راهی صنعا می شود.به گزارش ایسنا، یک منبع در دفتر مارتین گریفیث، فرستاده ویژه سازمان ملل به یمن در گفت وگو با خبرگزاری آناتولی ترکیه اعلام کرد که گریفیث امروز (دوشنبه) به منظور انجام رایزنی های بیشتر درخصوص اجرای توافقات سوئد به صنعا خواهد رفت.این منبع همچنین اعلام کرد: گریفیث با رهبران جنبش انصارالله درخصوص تبادل اسرا رایزنی خواهد کرد.طبق گزارش این منبع، فرستاده ویژه سازمان به یمن در جریان سفرش به صنعا به بررسی وضعیت شهر "الحدیده...

کشته شدن ۱۰ نیروی حافظ صلح سازمان ملل در مالی - تابناک

سازمان ملل متحد اعلام کرد، در حمله مهاجمان مسلح در نزدیکی روستایی در شمال مالی، ۱۰ نیروی حافظ صلح این سازمان کشته و ۲۵ تن دیگر زخمی شدند. یک گروه وابسته به القاعده در مالی در بیانیه ای در تلگرام مسؤولیت انی حمله را برعهده گرفت.

منبع خبرها سایت تابناک tabnak می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تابناک 28997 می باشد.

اخبار گوناگون