روی خط خبر

لیست خبرهای تابناک tabnak

تعداد کل خبرها از سایت تابناک tabnak 10592 می باشد.

رئیس‌جمهوری عراق: منتظر توضیح واشنگتن درباره تعداد نیروهای آمریکایی و مأموریت‌شان هستیم - تابناک

رئیس جمهوری عراق تأکید کرد که این کشور منتظر توضیحی از واشنگتن درباره تعداد نیروهای آمریکایی در عراق و مأموریت شان است.به گزارش تابناک، به نقل از شبکه سومریه نیوز، برهم صالح، رئیس جمهوری عراق در کنفرانس سالانه همایش الرافدین در واکنش به حرف های شب گذشته دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا درباره باقی نگه داشتن نیروهای آمریکایی در خاک عراق گفت: ما از اظهارات دونالد ترامپ درباره حضور نیروهای این کشور در عراق تعجب می کنیم. نیروهای آمریکایی در عراق حق ندارند جز براساس توافق امضا شده میان دو طرف کاری ان...

لاوروف: به تهدیدات ناشی از خروج آمریکا از "آی‌ان‌اف" پاسخ ‌می‌دهیم - تابناک

وزیر خارجه روسیه اعلام کرد کشورش به دنبال رقابت تسلیحاتی نیست و به تهدیدهای ایجاد شده بابت خروج آمریکا از پیمان ۱۹۸۷ (آی ان اف) با ابزار دفاعی پاسخ می دهد.

اقدامات ترامپ محرک رقابت تسلیحات هسته‌ای جدید - تابناک

"خروج آمریکا از آی ان اف در راستای تمایلات دونالد ترامپ برای تخریب پیمان های دیپلماتیک است و حتی اگر روسیه مرتکب نقضی شده باشد، بهترین راه برای کنترل تسلیحاتی روس ها مذاکره و حفظ این پیمان است چرا که خطر بازگشت یک رقابت تسلیحاتی به سبک جنگ سرد وجود دارد."

حمله پهپادی و توپخانه‌ای انصارالله علیه مزدوران ائتلاف سعودی در جنوب عربستان - تابناک

جنبش انصارالله یمن از عملیات مشترک یگان پهپادی و توپخانه ای خود علیه مراکز تجمع نیروهای دولت مستعفی در منطقه عسیر واقع در جنوب غربی عربستان خبر داد.

ترامپ نیمی از زمان ریاست جمهوری را صرف امور نامرتبط می‌کند - تابناک

یک رسانه آمریکایی گزارش کرد: طبق فهرست های زمانی افشا شده، دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا بیش از نیمی از تایم کاری خود معادل حدود ۶۰ درصد از سه ماه گذشته را به جای کار ریاست جمهوری صرف امور نامرتبط کرده است.

دادگاه سلمان العوده، فعال عربستانی برای سومین بار به تاخیر افتاد - تابناک

در حالیکه نگرانی هایی نسبت به صدور غیرمنتظره حکم اعدام برای شیخ سلمان العوده، فعال عربستانی وجود دارد، جلسه دادگاه او برای سومین بار به تاخیر افتاد.

دیلی تلگراف: با گسترش قبضه عربستان بر یمن ناامیدی بیشتر می‌شود - تابناک

روزنامه انگلیسی دیلی تلگراف نوشت که استان المهره یمن به دلیل محاصره عربستان با اوضاع بسیار سختی روبروست.به گزارش ایسنا، روزنامه دیلی تلگراف انگلیس نوشت: در حالی که عربستانی ها بر یمن حکمرانی می کنند ناامیدی افزایش می یابد. شهر الغیضه و استان المهره در شرق یمن در معرض ویرانی شدید قرار نگرفتند اما اخیراً با مشکلات بزرگی روبرو شده اند.این روزنامه در ادامه نوشت: استان المهره یمن به دلیل محاصره عربستان در تنگنا به سر می برد. اوضاع اقتصادی وخیم است و بیمارستان ها داروی کافی ندارند. حتی ماهیگیران از ما...

فرانسه: گوایدو می‌تواند در ونزوئلا انتخابات برگزار کند - تابناک

وزیر خارجه فرانسه در پایان ضرب الاجل تعیین شده برای مادورو جهت برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در ونزوئلا گفت که خوان گوایدو، رئیس جمهور خودخوانده ونزوئلا حق "مشروعی" برای برگزاری انتخابات در کشور دارد.

منبع خبرها سایت تابناک tabnak می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تابناک 10592 می باشد.

اخبار گوناگون