روی خط خبر

لیست خبرهای تسنیم tasnim

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم tasnim 56589 می باشد.

روسیه: مخالف تحقیقات درباره برنامه موشکی ایران هستیم- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

نماینده روسیه در شورای امنیت تاکید کرد مسکو با هر نوع تحقیقاتی درباره برنامه موشکی ایران، بدون مجوز شورای امنیت یا گنجاندن آن در برجام مخالف بوده و از دبیرکل سازمان ملل انتظار دارد تا برای حفظ توافق هسته ای با ایران تلاش کند.

اخبار ضدو نقیض از سقوط شهرستان «شیب‌کوه» در غرب افغانستان- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

- اخبار بین الملل - به گزارش دفتر منطقه ای خبرگزاری تسنیم ، همزمان با افزایش تلاش های صلح در افغانستان حملات گروهی طالبان به شماری از ولایت ها از جمله فراه به صورت بی سابقه ای افزایش یافته است.منابع خبری در فراه اعلام کردند که بر اثر حملات گروهی طالبان در روزهای اخیر نیروهای امنیتی افغان به عقب نشینی از شهرستان شیب کوه مجبور شدند.کشته شدن 18 نیروی امنیتی در حمله طالبان در شرق و جنوب افغانستان نگرانی مقامات محلی از سقوط احتمالی ولایت فراه در غرب افغانستان طالبان وارد شهر فراه شد؛ درگیری ها ادامه...

برغوثی: کرانه باختری در حال و هوای انتفاضه به سر می‌برد- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از سایت فلسطین الیوم، مصطفی برغوثی دبیرکل جنبش ابتکار عمل ملی فلسطین تصریح کرد: کرانه باختری رود اردن در حال و هوای انتفاضه مردمی واقعی به سرمی برد زیرا ارتش اشغالگر در هر جایی که یورش می برد، با مبارزه و مقاومت جوانان مقاوم روبرو می شود.وی افزود: جنایت های اشغالگران از یورش های پیاپی به شهرها و روستاهای کرانه باختری گرفته تا بازداشت فلسطینی ها در این منطقه تنها بر عزم فلسطینی ها برای مقابله با اشغالگران از طریق مقاومت مردمی می افزاید. جنایت های اشغا...

زیان 14 میلیاردی شرکت سوئدی از معامله با دختر اسلام کریم‌اف- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

مدیر شرکت مخابراتی سوئدی «تلیا» که در ازبکستان اوپراتور یو سل را پشتیبانی می کند به دلیل پرداخت رشوه 300 میلیون دلاری به گلناره کریموا، دختر رئیس جمهور سابق این کشور محکوم به پرداخت جریمه و ترک این کشور با فروش تمام سهام خود شده است.

استراتفور: در سال 2019، آمریکا نواحی پیرامونی روسیه را بی ثبات خواهد ساخت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

به گفته کارشناسان STRATFOR، ماوراء قفقاز یک منطقه کلیدی در جریان درگیری در حال ظهور بین آمریکا و روسیه، و صحنه مرکزی رقابت ژئوپلیتیکی میان آنها خواهد بود.

ترکمنستان و ممانعت فساد اداری موجود از توسعه سرمایه‌گذاری غرب در این کشور- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

به گفته مدیر یک شرکت سرمایه گذاری آلمانی در ترکمنستان، مقامات دولتی در هر سطحی از بودجه دولتی برای "پیشبرد" اهداف شخصی خود استفاده می کنند. علاوه بر این، سیستم رشوه در ادارات ترکمنستان نیز نفوذ گسترده ای دارد.

واکنش ظریف به رجزخوانی‌های پامپئو در شورای امنیت- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

- اخبار بین الملل - به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، "محمد جواد ظریف" وزیر امور خارجه ایران در پیامی در توئیتر به سخنانی اخیر"مایک پامپئو" وزیر امور خارجه آمریکا واکنش نشان داد.وی در توئیتر نوشت: پامپئو، در اقدامی دیگر با به سخره گرفتن شورای امنیت سازمان ملل متحد؛ - درباره نقض قطعنامه 2231 شورای امنیت رجزخوانی کرده و برنامه هایش برای نقض بیشتر [این قطعنامه را] مشخص کرد؛- تأیید کرد که آمریکا و متحدانش درباره موشک ها[ی ایران] به قطعنامه ملغی شده 1929تکیه دارند؛- آمریکای منزوی شده را به او...

سقوط بالگرد ارتش در شمال غرب افغانستان- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

در ادامه سقوط سریالی بالگردهای روسی ارتش افغانستان منابع خبری اعلام کردند که بر اثر فرود اضطراری بالگرد نظامی در ولایت فاریاب دو نیروی ارتش و یک کودک افغان زخمی شدند.

7 کشته در سانحه قطار آنکارا- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

- اخبار بین الملل - به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم ، در ساعات اولیه صبح امروز قطار سریع السیر آنکارا - قونیه با خروج از ریل دچار سانحه شد.بر اساس گزارش وزارت راه و ترابری ترکیه در این سانحه که هنوز علت اصلی آن مشخص نشده است قطار با خروج از ریل به پایه های یک پل هوایی برخورد میکند که در نتیجه آن 7 نفر کشته و 43 نفر زخمی شده اند.

رایزنی صالح و عبدالمهدی برای تکمیل کابینه عراق- اخبار بین الملل - اخبار تسنیم

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه تلویزیونی السومریه نیوز، برهم صالح رئیس جمهور و عادل عبدالمهدی نخست وزیر عراق در ملاقات با یکدیگر مهمترین تحولات سیاسی عراق و منطقه و تلاش ها برای تکمیل اعضای کابینه و ابتکارهای دولت برای تحقق برنامه خدمات رسانی خود را مورد بحث و بررسی قرار دادند.در بیانیه نهاد ریات جمهوری عراق آمده است: در این دیدار به موضوع اولین سالروز پیروزی بر گروه تروریستی داعش و آزادسازی همه شهرها و روستاهای عراق از لوث این گروه پرداخته شد.این بیانیه افزود: در این دیدا...

منبع خبرها سایت تسنیم tasnim می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم 56589 می باشد.

اخبار گوناگون