روی خط خبر

لیست خبرهای تسنیم tasnim

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم tasnim 24862 می باشد.

نگاهی به موی سیاه خرس زخمی؛ یان کات‌زدگی (2)- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

جابر رمضانی ملغمه ای از یان کات، چرمشیر و پسیانی در ظرف استرومایر آفریده است. نتیجه اش نمایشی است که حوصله ات سرمی رود، همان چیزی که استرومایر از آن دوری می جوید.

آغاز جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی، اعصاب و روان و شیمیایی کشور- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، مسابقات ورزشی جانبازان نخاعی، شیمیایی و اعصاب و روان کشور صبح امروز، دوشنبه 15 بهمن ماه 97 در رامسر آغاز شد. جشنواره ورزشی جانبازان نخاعی یکی از طرح های ویژه انجمن جانبازان نخاعی ایرانیان برای گرامیداشت ایام دهه فجر است که از 13 تا 17 بهمن ماه در استان مازندران و در شهرستان رامسر برگزار می شود. این مسابقات در سه رشته فوتبال دستی، تنیس روی میز و دارت برپا می شود و تمامی برگزیدگان استانی که به مرحله کشوری راه پیدا کرده اند در این دور...

نگاهی به فیلم «قصر شیرین»| ضدسینما به سبک فرانسوی- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

اگر تماشاگران قرار است به سینما بروند که 90 دقیقه چهره به شدت عبوس، پرخاشگری و خشونت کلامی و فیزیکی حامد بهداد را ببینند و تازه تا آخر فیلم هم دلیل این حجم از عصبیت روشن نشود، اصلا برای چه به سینما می رود؟

نگاهی به فیلم "شبی که ماه کامل شد"| فاصله از فیلمهای آپارتمانی و ورود به میدان سینما- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

سالهاست بخش عمده ای از سینما درگیر فیلمهای آپارتمانی است که داعیه سینمای اجتماعی و انسانی دارند اما «شبی که ماه کامل شد» سالها از این شکل فاصله گرفته و پا به عرصه واقعی سینما گذاشته است.

زمانی که حضرت زهرا زیورآلات خود را صرف نیازمندان کرد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

- اخبار فرهنگی - به گزارش خبرنگار فرهنگی باشگاه خبرنگاران پویا، کمک و یاری رسانی به فقرا و محرومین از ضرورت های رفتاری هر فرد به حساب می آید، به ویژه در شرایط فعلی که جامعه با التهابات فرهنگی و اقتصادی مواجه است، ضرورت توجه به نیازمندان بیش از پیش جلوه می نماید. چرا که از یک منظر دینی اگر بپذیریم خداوند در هر دوره افراد جامعه را با مال و جان شان مورد آزمون قرار می دهد، هرچند بر اثر اهمال کاری متولیان و یا عداوت دشمنان باشد، انفاق به نیازمندان به مقدار وُسع و توان یکی از درس های این آزمون عملی ا...

"هومان حسن‌پور" رئیس اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران شد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

با تصمیم هیات مدیره منتخب چهاردهمین دوره اتحادیه ناشران و کتابفروشان تهران "هومان حسن پور" رئیس اتحادیه و محمود آموزگار نائب رئیس اول انتخاب شدند.

انقلابی که"انقلاب اسلامی" در نشر ایجاد کرد/ بررسی آمار نشر ایران در 4 دهه اخیر+ نمودار- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

بررسی آمارهای نشر در چهار دهه پیروزی انقلاب اسلامی نکات قابل توجهی را از وضعیت کتاب و نویسندگی در چهار دهه پس از پیروزی انقلاب اسلامی نمایان و نشان می دهد که انقلاب اسلامی به صنعت نشر جانی دوباره دارد.

منبع خبرها سایت تسنیم tasnim می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم 24862 می باشد.

اخبار گوناگون