روی خط خبر

لیست خبرهای تسنیم tasnim

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم tasnim 24862 می باشد.

رضا صمدپور از برگزاری «نمایشگاه اسناد» و «تاریخ تئاتر شفاهی» در جشنواره تئاتر فجر خبر داد- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

مدیر بخش چهل سالگی انقلابِ از جزئیات برنامه چهل سالگی سی و هفتمین جشنواره بین المللی تئاتر فجر و برگزاری «نمایشگاه اسناد» و «تاریخ تئاتر شفاهی» گفته است.

ماجرای تو دهنی آیت الله بروجردی به رئیس شهربانی/ پس از آزادی امام(ره) اولین نفری بودم که سخنان ایشان را ضبط کردم +فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

سید علی مقدم قوچانی شاگرد درس های امام خمینی(ره) و آیت الله بروجردی می گوید قانون انقلاب سفید شاه، طرحی آمریکایی برای زودن آموزه های اسلام و جایگزینی فرهنگ غرب در کشور بود. آزادی زن در منطق شاه انحطاط جامعه زنان را به دنبال داشت.

آیا در نمایشنامه‌نویسی کمیت مهم است یا کیفیت؟- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

با آنکه دستگاه های دولتی و جشنواره های تئاتری و متخصصان امر در سخنرانی هایشان از افت کیفیت نمایشنامه نویسی در ایران می گویند، جشنواره فجر در گزارشی کمیت گرا همه چیز را خوب توصیف کرده است.

چهلمین دهه فجر انقلاب اسلامی در لبنان+عکس و فیلم- اخبار فرهنگی - اخبار تسنیم

ملت های آزاده ای که انقلاب اسلامی ایران را نقطه عطفی در حرکت های مردمی بر پایه اعتقادات می دانند، چهل ساله شدن این انقلاب را اتفاق مهمی در نتایج انقلاب های بزرگ دنیا خواهند دانست.

همه خانواده‌های ایتام کمیته امداد صاحبخانه می‌شوند- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

رئیس کمیته امداد از ساخت 1000 واحد مسکن برای خانواده های ایتام در مناطق محروم کشور خبر داد و گفت: با اجرای برنامه های مسکن در این نهاد، همه خانواده های ایتام تحت حمایت تا سال آینده صاحبخانه می شوند.

تغییرات طرح ترافیک در سال آینده اعلام شد+ جدول- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

جدول تغییرات نرخ طرح ترافیک سال آینده به صورت تفکفیک شده ( محل سکونت، حضور در ترافیک، نوع معاینه فنی ) از سوی معاونت حمل ونقل و ترافیک شهرداری تهران اعلام شد.

گازگرفتگی همزمان در 2 مجتمع 16 واحدی در سعادت‌آباد + تصاویر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

- اخبار اجتماعی - سیدجلال ملکی در گفت وگو با خبرنگار حوادث باشگاه خبرنگاران پویا با اعلام خبر گازگرفتگی در یک مجتمع مسکونی در سعادت آباد درباره جزئیات این حادثه اظهار کرد: ساعت 12:19 امروز حادثه گازگرفتگی در یک مجتمع مسکونی واقع در سعادت آباد، خیابان ایثارگران شمالی به سامانه 125 اعلام شد که به سرعت آتش نشانان ایستگاه 58 آتش نشانی به محل حادثه اعزام شده و در مدت زمان چهار دقیقه به محل حادثه رسیدند.سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی تهران ادامه داد: محل حادثه دو مجتمع مسکونی هشت طبقه 16 واحدی...

تجهیز 1500 کلاس سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی پکیج توسط هلال احمر- اخبار اجتماعی - اخبار تسنیم

دبیر کل جمعیت هلال احمر با بیان اینکه ایمن سازی 2 هزار کلاس به هلال احمر محول شده است، گفت: تاکنون 530 کلاس در سیستان و بلوچستان به سیستم گرمایشی تابشی مجهز شده اند و 1500 کلاس نیز تا عید نوروز به سیستم گرمایشی پکیچ مجهز می شوند.

منبع خبرها سایت تسنیم tasnim می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تسنیم 24862 می باشد.

اخبار گوناگون