روی خط خبر

لیست خبرهای تجارت نیوز tejaratnews

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز tejaratnews 6930 می باشد.

افزایش قیمت نفت با امیدواری به توافق کاهش تولید

با امید به ثبات بخشیدن به بازار و متوازن شدن عرضه و تقاضا با اجرای توافق کاهش تولید اوپک، قیمت نفت در معاملات امروز به 61.03 دلار در هر بشکه افزایش یافت. نوشته افزایش قیمت نفت با امیدواری به توافق کاهش تولید اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

افزایش خرید نفت ایران توسط چین از دسامبر

مرکز انرژی کلانیش امروز (چهارشنبه) اعلام کرد؛ بر خلاف ماه گذشته (نوامبر)، حجم خرید نفت ایران توسط چین از ماه دسامبر با افزایش همراه خواهد بود. نوشته افزایش خرید نفت ایران توسط چین از دسامبر اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

کناره‌گیری شرکت ملی نفت چین از قرارداد توسعه پارس جنوبی

شرکت ملی نفت چین که پس از خروج توتال از پروژه توسعه فاز 11 پارس جنوبی، جایگزین آن شده بود، سرمایه گذاری در این میدان گازی را تحت فشار آمریکا کنار گذاشت. نوشته کناره گیری شرکت ملی نفت چین از قرارداد توسعه پارس جنوبی اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

کاهش روزانه قاچاق سوخت در کشور

رئیس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، از کاهش روزانه دو تا سه میلیون لیتر قاچاق سوخت در کشور خبر داد و گفت: قرار است سوخت تبادلی به همه مرزها تسری یابد. نوشته کاهش روزانه قاچاق سوخت در کشور اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

اعلام شرایط جدید پذیرش مسافران ایرانی در گرجستان

شرایط پذیرش مسافران در مسیر تهران-تفلیس، همزمان با تشدید بدرفتاری ماموران فرودگاه این کشور با برخی از ایرانی ها، اعلام شد. نوشته اعلام شرایط جدید پذیرش مسافران ایرانی در گرجستان اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

شمارش معکوس برای جایگزینی دلار آغاز شد

تحریم های جدید امریکا که مرحله اول آن از 15 مرداد کلید خورد، یک تفاوت اساسی با دوره های قبل دارد، این بار اروپا و بسیاری از کشورهای بزرگ امریکا را همراهی نمی کنند و حتی دربرابر آن ایستاده اند. نوشته شمارش معکوس برای جایگزینی دلار آغاز شد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

مجوز گرانی خودرو با وعده سرخرمن ارزانی!

وزیر صنعت با تاکید بر این که صرفا برخی از خودروها مشمول قیمت گذاری هستند گفت: دست خودروسازان برای عرضه خودروهای غیر مشمول قیمت گذاری، با قیمت 5 درصد کمتر از بازار باز است. نوشته مجوز گرانی خودرو با وعده سرخرمن ارزانی! اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

تولید نفت روسیه ۵۰ هزار بشکه کم می‌شود

وزیر انرژی روسیه اعلام کرد این کشور تولید نفت خود را حداقل ۵۰ تا ۶۰ هزار بشکه در روز در ژانویه کاهش خواهد داد که کمتر از هدف تعیین شده تحت توافق اخیر کشورهای اوپک و غیراوپک برای محدودیت عرضه است. به گزارش تجارت نیوز، این به معنای آن خواهد بود که تولید نفت روسیه در نوشته تولید نفت روسیه ۵۰ هزار بشکه کم می شود اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

۲ عامل غلبه طلا بر دلار

دو عاملی که می تواند موجب افزایش قیمت جهانی طلا تا پایان سال جاری میلادی شود، سیاست های فدرال رزرو آمریکا و روشن شدن وضعیت تجاری مبهم میان آمریکا و چین است. نوشته ۲ عامل غلبه طلا بر دلار اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

کاهش نرخ ارز تاثیری بر قیمت‌گذاری خودرو خواهد داشت؟

قیمت گذاری خودرو اگر چه طی ۶ سال فعالیت شورای رقابت بدون حاشیه و طبق سازوکاری مشخص صورت می گرفت، اما حالا این سازوکار به معمایی در صنعت خودرو تبدیل شده است. نوشته کاهش نرخ ارز تاثیری بر قیمت گذاری خودرو خواهد داشت؟ اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

منبع خبرها سایت تجارت نیوز tejaratnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز 6930 می باشد.

اخبار گوناگون