روی خط خبر

لیست خبرهای تجارت نیوز tejaratnews

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز tejaratnews 2614 می باشد.

جنرال‌موتورز ۴ هزار نفر از کارکنان خود را تعدیل کرد

شرکت جنرال موتورز اعلام کرده که قصد دارد با هزار و ۵۰۰ نفر از کارکنان باقی مانده در طرح تعدیل خود قرارداد امضا کند اما حدود ۴ هزار تن دیگر باید تعدیل شوند. نوشته جنرال موتورز ۴ هزار نفر از کارکنان خود را تعدیل کرد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

خودروسازان می‌دانستند که تعهدشان قابل اجرا نیست

زمستان سال گذشته برای ساندرو ثبت نام کرده اند، اما خودروسازان می گویند که رنو به ‏تعهداتش عمل نکرده و آنها نمی توانند ساندرو را تحویل دهند. نوشته خودروسازان می دانستند که تعهدشان قابل اجرا نیست اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

معادلات بازار نفت در سال 2019 به هم خورد

یک ماه از آغاز سال 2019 می گذرد و در این مدت تغییرات بازار نفت به نفع کاهش مازاد عرضه بوده اما برخی از اتفاقات حتی در ابتدای سال نقشی در پیش بینی ها نداشت. نوشته معادلات بازار نفت در سال ۲۰۱۹ به هم خورد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

آخرین جزئیات از «شناوری» فرابورسی‌ها

آخرین جزئیات از سهام شناور آزاد شرکت های پذیرفته شده در فرابورس در حالی منتشر شد که این آمار بیانگر قابلیت معامله تنها ۱۵ درصد از سهام این شرکت ها به عنوان سهام شناور آزاد در بازار است. نوشته آخرین جزئیات از «شناوری» فرابورسی ها اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

توصیه عبده تبریزی برای شکست نخوردن در بورس

حسین عبده تبریزی درباره رفتار سهام داران در بورس می گوید: توصیه می شود افرادی که آشنایی بیشتری با بازار سهام دارند به سمت تشکیل سبد متنوع بروند و متکی به سهم خاصی نباشند، آن دسته از سهام دارانی که آشنایی کمتری با بورس دارند و دائما به مشورت دیگران وابسته هستند، به سمت صندوق های سرمایه گذاری بروند که حرکت مثبتی است. نوشته توصیه عبده تبریزی برای شکست نخوردن در بورس اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

تاوان ضدتحلیل‌ها در بورس تهران

شاخص کل بورس تهران طی معاملات روز گذشته با ثبت بیشترین افت از اول بهمن، ریزش ۲۵۰۱ واحدی را تجربه کرد و به کمترین سطح از چهار دی ماه نزول کرد. نوشته تاوان ضدتحلیل ها در بورس تهران اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

بازگشت دلا‌ر از مرز حساس / دلار در کانال 11 هزار تومانی

روز گذشته انتظار معامله گران برای پایین آمدن دلار از مرز حساس برآورده نشد و روی قیمت 11 هزار و 500 تومان ایستاد. سکه تمام بهار آزادی نیز رشد کرد و با ۹۰ هزار تومان افزایش به قیمت چهار میلیون و ۱۲۰ هزار تومان رسید. نوشته بازگشت دلا ر از مرز حساس / دلار در کانال ۱۱ هزار تومانی اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

ابلاغ دستورالعمل ترخیص خودروهای وارداتی

دستورالعمل اجرایی مصوبه هیات وزیران در خصوص تعیین تکلیف خودروهای وارداتی و ضوابط ورود و ترخیص خودروها از گمرکات، مناطق آزاد و ویژه اقتصادی و بنادر از سوی گمرک ابلاغ شد. نوشته ابلاغ دستورالعمل ترخیص خودروهای وارداتی اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

پراید 40 میلیون را رد کرد/ افزایش یک تا پنج میلیون قیمت خودرو

گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از افزایش یک تا پنج میلیون تومانی قیمت انواع خودروهای داخلی در این بازار دارد، به طوریکه پراید سد 40 میلیون تومانی را شکست. نوشته پراید ۴۰ میلیون را رد کرد/ افزایش یک تا پنج میلیون قیمت خودرو اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

قیمت طلا و ارز در بازار امروز 14 بهمن

قیمت طلا و سکه در بازار امروز یکشنبه با وجود تعطیلی بازارهای جهانی و کاهش قیمت ارز روند افزایشی داشت و بهای انواع سکه تمام به بیش از چهار میلیون تومان رسید. نوشته قیمت طلا و ارز در بازار امروز ۱۴ بهمن اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

منبع خبرها سایت تجارت نیوز tejaratnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز 2614 می باشد.

اخبار گوناگون