روی خط خبر

لیست خبرهای تجارت نیوز tejaratnews

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز tejaratnews 5465 می باشد.

3متهم ریزش 2هزار واحدی شاخص بورس در یک ساعت

هنوز یک ساعت از آغاز فعالیت بازار سرمایه نگذشته است که بورس تهران شاهد ریزش هزار و 980 واحدی شاخص کل و ورود به کانال 185 هزار واحدی شده است، دلیل ریزش امروز بازار چیست؟ نوشته ۳متهم ریزش ۲هزار واحدی شاخص بورس در یک ساعت اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

آماتورها برای چینش پرتفوی باید به چه نکاتی توجه کنند؟

روند شاخص کل بورس طی هفته های اخیر به دلیل رفتا ر هیجانی جریان نقدینگی جدید بسیار پرنوسان بود، اما تازه واردها قبل از ورود به بازار سرمایه و انجام چنین رفتارهای پرهیجانی باید چه نوع اطلاعاتی دست پیدا کنند؟ نوشته آماتورها برای چینش پرتفوی باید به چه نکاتی توجه کنند؟ اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

قیمت رقیبان نفت ایران کاهش یافت

محموله های نفتی تکی خاورمیانه پس از این که تولیدکنندگان این منطقه، عرضه خود را برای جایگزینی نفت ایران افزایش دادند و بلایای طبیعی در ژاپن به تقاضای این کشور آسیب زد، به قیمت ارزان تری معامله می شوند. نوشته قیمت رقیبان نفت ایران کاهش یافت اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

خودرویی‌ها همچنان در سراشیبی کاهش قیمت

معامله گران بورس تهران امروز شاهد کاهش قیمت سهام در گروه خودرو بودند و این کاهش در تعدادی از گروه ها نیز مشهود بود اما نمادهایی در گروه پالایشی و پتروشیمی سعی کردند از کاهش شاخص جلوگیری کنند. نوشته خودرویی ها همچنان در سراشیبی کاهش قیمت اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

آیا صادرات خودرو در زمان تشدید تحریم‌ها امکان‌پذیر است؟

با آنکه برخی فعالان خودرویی نسبت به ادامه شرایط برای صادرات خودروهای ایرانی امیدوار هستند اما در مقابل عده ای هم معتقدند که تنها شرط صادرات پایدار خودرو به نوآوری بیشتر در خودروهای ایرانی ارتباط دارد. نوشته آیا صادرات خودرو در زمان تشدید تحریم ها امکان پذیر است؟ اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

شاخص به پله ۱۸۵ هزار واحدی سقوط کرد

شاخص بورس اوراق بهادار تهران در معاملات اولین روز از آبان ماه با کاهش ۲۴۶۰ واحدی به پله ۱۸۵ هزار و ۳۱۸ واحدی صعود کرد. نوشته شاخص به پله ۱۸۵ هزار واحدی سقوط کرد اولین بار در تجارت نیوز پدیدار شد.

منبع خبرها سایت تجارت نیوز tejaratnews می باشد و و آپین در قبال محتوای اخبار هیچ مسئولیتی ندارد.

تعداد کل خبرها از سایت تجارت نیوز 5465 می باشد.

اخبار گوناگون